העלמה יוליה

מאת: אוגוסט סטרינברג
דמות: יוליה
תן גם לי למות! הרוג אותי! אתה - זה שיכול לחסל יצור קטן וחף מפשע מבלי להניד עפעף! הה - כמה שאני שונאת אותך- כמה שאני מתעבת אותך! בינך וביני זועק עכשיו דם מן האדמה. ארור היום בו נולדתי היום בו הרתה אותי אמי!
לא - אני עוד לא מוכנה ללכת - אני לא יכולה. קודם אני צריכה לראות... אתה אומר שאני לא יכולה לסבול מראה של דם. כמה הייתי שמחה לראות את הדם שלך - את המוח שלך - ניתז על הסדן הזה... אתה חושב שאני טיפוס חלש, מה? הייתי שמחה לראות את כל הגברים כולם מתבוססים בתוך נחלי דמם, כמו הציפור הקטנה שלי... אני חושבת שהייתי אפילו מסוגלת לשתות מהגולגולת שלך - כמה הייתי מאושרת לשטוף את רגלי בתוך החזה השסוע שלך, לקרוע מתוכו את ליבך ולאכול אותו צלוי. אתה חושב שאני טיפוס חלש אתה חושב שאני מאוהבת בך, רק מפני שמשהו בתוכי שיווע לקבל את זרעך - אתה חושב שאני משתוקקת לשאת חלציך תחת לבי, להזין אותו בדמי, לתת לך ילד ולקבל את שמך? דרך אגב אני אפילו לא יודעת מה שמך, מה שם המשפחה שלך? או שמא אין לך שמם משפחה... מה חשבת? להפוך אותי לגברת שומר סף, לגברת ערמת זבל... אתה, הכלב עם הקולר שלי על צווארו, אתה המשרת עם סמל המשפחה שלי על כפתורי המעיל! רצית שאתחלק בך עם הטבחית שלי - שאתחרה עליך עם המשרתת שלי! הה! אתה חושב שאני פחדנית שרק רוצה לברוח! לא- הפעם אני לא בורחת - ויהיה מה שיהיה!
פרטים כללי
דלג על פרטים כללי

בית צבי - בית הספר לאמנויות הבמה, ע"ר, רח'' שועלי שמשון 2, רמת-גן 52386, תיאטרון הספריה מיסודו של בית צבי, ע"ר

Hasifriya Theater founded by Beit Zvi Beit Zvi - School of The Performing Arts 2 Shualei Shimshon St., Ramat-Gan, ISRAEL

טלפון: 972-3-6161122    פקס: 972-3-6195480

קופת כרטיסים: 9798* מ"בזק" או 03-5799290

עיריית רמת גן
משרד התרבות והספורט
עבור לתוכן העמוד