אביגיל רובין
אביגיל רובין
פרטים אישיים
הצגות
הצגות נוספות יוצרת מחול ותיאטרון עצמאי ומורה.
בעלת תואר ראשון ממגמת הכוריאוגרפיה באמסטרדם SNDO. לומדת לימודי הוראת מחול בסמינר הקיבוצים. הקימה יחד עם בן זוגה, יואב ברתל, את "אנסמבל תוצרת בית", אנסמבל יוצר מופעי מחול ותיאטרון הרצים בארץ ובחו"ל.
כיוצרת מחול: מאז 2004 יוצרת עצמאית בארץ, השתתפה בפסטיבלים: מחול אחר, מחול לוהט, פסטיבל ישראל, אינטימדאנס. יוזמת פרויקט "מאלתרים על ה-catwalk" בנסיך הקטן. השתתפה בפרויקט שעלה ב-Tanztage ברלין בשיתוף היוצרת אירינה מיולר. יצרה תנועה עבור תיאטרון הבימה, חיפה ואנסמבל ציפורל'ה.
כיוצרת תיאטרון: ביימה ויצרה יחד עם בן זוגה יואב ברתל את ההצגה "יאבל'ק" – זוכת ההצגה הטובה ביותר, פרס עיצוב חלל ותלבושות ופרס הכוריאוגרפיה בפסטיבל עכו 2015. כמו כן יצרו את ההצגה "המרקיד" זוכת פרס הצגת השנה, מבצע ומחזאי בפרסי הפרינג' 2010, ההצגה ממשיכה לרוץ בארץ ובחו"ל (גרמניה, פולין, אנגליה וארה"ב). כמו כן יצרו יחד גם את "קאסדה", "עליהום", "שניים סינים", "חוויה מתקנת", "חומוס צ'יפס סלט".
אביגיל היא זוכת פרס שרת התרבות ליוצר בראשית דרכו לשנת 2004.
מלמדת שיעורי Release, אימפרוביזציה, קומפוזיציה ותנועה לתיאטרון. מעבירה סדנאות ברחבי הארץ. היום היא מרכזת מגמת המחול של תיכון קריית חינוך בני דרור בשרון.
לינק לאתר האנסמבל: www.homemade-e.com
עבור לתוכן העמוד